Gå til indhold

Willow long briefs

€ 45A$ 65CA$ 65CHF 40DKK 350£ 40HK$ 360¥7,000₩ 60,000NOK 500200 zł475 krS$ 70$ 55
Antal

Fra 20 stk. −20 %, fra 30 −25 %. Bland frit mellem alt undertøj.

Farve · Hvid
StørrelseStørrelsesguide

Er størrelsen udsolgt? Vælg den, så skriver vi til dig, når den er tilbage.

Fragt € 8, gratis over € 200.

Gratis fragt.

WILLOW er et par underbukser med lange ben, en elastisk linning beklædt med rib og rib på detaljerne foran og rundt om benene. De dækker lidt mere end de fleste underbukser.

Detaljer
Sammensætning
Interlock i 100 % økologisk Pima-bomuld, blød og naturligt smidig. GOTS-certificeret stof.
Pleje
Kan vaskes ved 60 °C/40 °C.
Fremstillet i
Portugal
Størrelsesguide

Björn er 186 cm, vejer 68 kg og bruger størrelse S på billederne.

TaljebreddeHoftebreddeSideForhøjdeHalv benåbning
cmSMLXL
Taljebredde33353739
Hoftebredde41424344
Side40.541.542.543.5
Forhøjde29303132
Baghøjde30313234
Halv benåbning19202122
Levering og returnering

Levering på 2–3 hverdage i Sverige og EU, 4–6 uden for EU. Du kan fortryde dit køb og returnere det inden for 14 dage efter levering, gratis inden for Sverige. T-shirts og singletter må prøves, men undertøj bør ikke prøves.

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Nyheder, varer på lager igen og historier fra The White Briefs. Du kan altid afmelde dig.